Новини

Кінотеатри розпочинають показ нової української комедії «Скажене весілля»


Український комедіант Назар Задніпровський готується зірвати весілля  рідної доньки, яка виходить заміж за афрофранцуза. Саме на цій комічній ситуації і побудований сюжет фільму. Українці готуються побачити довгоочікувану прем’єру – «Скажене весілля».  Неперевершений актор зізнається, що увійти у роль «суворого батька» було надзвичайно просто.

Перед камерами впевнено позує новоспечена зірка – 20 річна Поліна Василина. У фільмі дівчина зіграла 1 з головних ролей – доньку, яка до нестями закоханау француза.  Розважав гостей вечора непосидючий Юрій Горбунов. Відомий телеведучий не лише зіграв роль тамади у фільмі, але й виступив продюсером стрічки.  Про зйомки комедії, у шоу-мена залишилися лише найкращі спогади. Режисери підготували справжній сюрприз для глядача, залучивши до ролі улюбленців мільйонів. Потап, Монатік та Олег Вінник! І це лише частина шоу-бізнесових акторів. Оцінити український продукт вже готові і зіркові гості

Про стрімкий розвиток вітчизняного кінематографу розповідають і нові обличчя українського шоу-бізнесу. Учасники гурту Rumbero’s зізнаються, що і самі б мріяли колись зіграти у кіно. Амадор Лопес вже і сценічні ролі на собі приміряв. Селебріті переконані, що українське «Скажене весілля» гідне позмагатися з Голівудськими комедіями. А українські глядачі зможуть поставити свою «оцінку» стрічці вже з 4 жовтня.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ