Новини

КМУ розпорядився створити новий Національний Одеський медичний університет


Скандал із захопленням медуніверситету. Кабінет міністрів розпорядився створити новий Національний Одеський медичний університет на базі Одеського національного медуніверситету. Саме про його рейдерське захоплення розповіли в Міністерстві охорони здоров’я місяць тому.

Відповідне розпорядження вже опубліковане на сайті Кабміну. У документі зазначено, що новий медичний вуз в Одесі створено шляхом злиття Одеського медвишу та Кримського державного медичного університету імені С. І. Георгієвського. Студенти обох вузів автоматично переходять на навчання в нову інституцію, зауважили в Кабінеті міністрів.

Додамо, ситуація довкола кадрових призначень в одеському медичному стала загострюватися 10 грудня. Торік у МОЗі заявили, що невідомі силою захопили будівлю Одеського національного медуніверситету та не пускають працівників на робочі місця. Утім, згодом цю інформацію спростували поліцейські, на що урядовці вказали на заангажованість правоохоронних органів. Згодом, стало відомо, що медичний виш в Одесі вирішили реорганізувати.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ