Новини

Колишнього радника Білого дому Грега Крейга офіційно звинуватили у зв’язках із Манафортом в українській справі часів президентства Януковича


Колишнього радника Білого дому Грега Крейга офіційно звинуватили у зв’язках із Полом Манафортом в українській справі часів президентства Віктора Януковича. Слідство вважає, що знаний в Штатах адвокат приховував інформацію щодо роботи, яку він виконував в Україні. Обвинувачення проти Крейга, який був радником Білого дому за часів президента Обами, стосується періоду 2012 року.

Саме тоді фірму, в якій він працював юристом, найняв для політичних цілей Пол Манафорт, який пізніше очолив кампанію Дональда Трампа. Крім того, зауважу, Крейг та інші представники фірми не зареєструвались як лобісти, які діяли на користь іноземних інтересів. Більш того, радник Білого дому налагодив контакт із кількома журналістами, які видали у світ матеріали, які підготувала юркомпанія для українського Міністерства юстиції. Стосувалися ці дані судової справи проти Юлії Тимошенко.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ