Новини

Комітет Ради підтримав постанову про звільнення Супрун


Профільний комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я підтримав постанову про звернення до Кабінету Міністрів щодо звільнення виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського. Всі присутні члени засідання висловились одноголосно. Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала постанову комітету на своїй сторінці в Facebook.

Ті зміни, які робить команда в Міністерстві, проти народу України, переконують нардепи. Це скорочення лікарень, медиків та заборгованість по зарплаті, зауважила Ольга Богомолець. Вона підтримує реформування у галузі охорони здоров’я з введенням загальнообов’язкового страхування.

Ситуацію зі звільненням Супрун політологи пояснюють боротьбою за крісло очільника міністерства. А це величезне фінансування та доступ до фармацевтичного ринку, зауважує Руслан Бортнік. Та звільнення Супрун не варто очікувати. Це можливо лише у випадку розпаду коаліції, відставки уряду чи зміни влади.  Віддати свій голос чи утриматись від голосування депутат зможуть лише після того, як голова Верховної Ради внесе постанову про звільнення Супрун у порядок денний.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ