Новини

Комітет захисту журналістів звинуватив чинну владу України


У небажанні розслідувати вбивство журналіста Павла Шеремета звинуватив українську владу «Комітет захисту журналістів», який функціонує в Нью-Йорку. Міжнародна організація підкреслила, що прогресу в розслідуванні немає ніякого і убивцям журналістів в Україні знову все сходить з рук.

Стається це за безпосереднього сприяння влади, яка неспроможна розкривати такі справи. Представники комітету кажуть, що стан справ їх засмучує, оскільки вони безпосередньо зустрічалася з президентом Порошенком, коли були в Києві два роки тому, і тоді він пообіцяв, що будуть і результати, і власне прогрес.

За словами захисників журналістських прав, гарант особисто пообіцяв провести прес-конференція, на якій проінформують українців про прогрес у розслідуванні, однак цього так і не сталося. Більш того, за даними міжнародного комітету, європейська влада хотіла надати підтримку в розслідуванні справи Шеремета, однак українська сторона на співпрацю не пішла. Після убивства журналіста в центрі Києва минуло вже 2,5 роки.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ