Новини

Кожного року науковці з України створюють близько 15 тисяч винаходів


Дивомашина, що літає, або прототип сучасного гвинтокрила. Його розробив українець Ігор Сікорський. Київський авіаконструктор, який емігрував до США, запатентував свій винахід у 1931 році. А у 39 почалися випробовування гелікоптера. За рік Сікорський підняв свою машину у вільний політ. Перше замовлення було для армії США. А далі Сікорський став власником потужного концерну. Загалом фірма винахідника створила 17 базових літаків і 18 гелікоптерів.

Життя людей, які хворіють на діабет, важке і ніхто з цим сперечатися не буде. Але вчений із Закарпаття Петро Бобонич знайшов спосіб значно полегшити їхнє життя. Він винайшов глюкометр (прилад для вимірювання рівня цукру у крові) у вигляді наручного годинника. З допомогою цього приладу діабетики можуть дізнаватися про рівень цукру в крові в будь-який момент. Для цього не потрібно здавати кров. Бобонич розробив і запатентував приставки до мобільних пристроїв для вимірювання концентрації глюкози крові у хворих на діабет.

Євген та Борис Патони. Батько і син, винаходи яких використовує весь світ! Євген Патон — винахідник різних методів електрозварювання. Його винахід використовують досі. Син пішов шляхом батька і теж вивчав електрозварювання. Але він зайшов, куди далі.  А саме йдеться про ідею зварювання живих тканин. Під керівництвом Бориса Патона науковці провели експерименти, які довели можливість отримання зварного з’єднання різних м’яких тканин тварин способом біполярної коагуляції. Пізніше почалися експерименти зі зварювання тканин видалених органів людини. Це неймовірно важливе відкриття для медицини.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ