Новини

KronaParkWorkout Сup 2018

У Броварах відбувся унікальний турнір з воркауту «KronaParkWorkoutСup 2018». Вуличний силовий вид спорту, що все більше набирає обертів серед молоді. Провели такі змагання на спеціально обладнаному майданчику на свіжому повітрі. Юнаки з різних куточків України виконували трюки різної тяжкості, аби вибороти першість.

Силовий вид спорту, у народі його ще називають вуличним. Його популярність все більше набирає обертів, і вже у тисячах дворів хлопці відпрацьовують трюки з воркауту.

Довідка: Streetworkout — (укр. Вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі. Проте Павло та Олександра впевнені, дівчата також можуть виступати на належному рівні.

«Ми працюємо в парі з Олександрою вже близько року. До цього я займався сам десь роки три», – розказує Павло. «Мені дуже сильно сподобався цей вид спорту і я почала ним займатися, – продовжує слова хлопця Олександра. – Займаюсь я наполегливо щодня».

Проте не завжди для таких спортсменів знаходиться місце, де б вони повноцінно могли займатися. Спеціально облаштованих територій в Україні – одиниці. Тому, аби майданчиків було більше, громадські діячі разом із «Альянс Новобуд»звели такий об’єкт у Броварах.

«Я щиро надіюся, що на цьому майданчику буде займатись багато людей, адже він знаходиться поруч із житловим комплексом. Зараз ми спостерігаємо за тим, що до парку на прогулянки з’їжджаються чимало людей: це не тільки тутешні мешканці, але й інші броварчани. Це дуже приємно, сподіваюсь, що така ж ситуація буде з спортивним майданчиком», – розповідає громадський діяч та ініціатор створення парку Юрій Мавродієв.

Майданчик функціонує всього декілька днів, а тут уже влаштували турнір з воркауту–KronaParkWorkout Сup 2018. Десятки спортсменів зі всієї України приїхали саме у Бровари, аби випробувати сили у, так званих,силових батлах.

«У цьому виді спорту можна себе показати з різних сторін, а майданчик мені дуже подобається. Все якісно зроблено, територія велика, є все необхідне як для щоденних тренувань, так і проведення масштабних змагань», –зазначив учасник турніру Володимир. Підтримати хлопця й інших спортсменів прийшла й світова спортсменка Яна Клочкова.

«Мені приємно, що відкриваються такі майданчики для людей. Звичайно, таких хотілося б побільше по всій Україні. Адже так приємно бачити як наша молодь займається спортом!» – відзначила чотирикратнаолімпійськачемпіонка з плаванняЯна Клочкова.

На такому майданчику можна займатися не тільки воркаутом, є все необхідне і для інших силових видів спорту: встановлені пілони, підвісні петлі для фітнесу та тренажери для відпрацювання і вдосконалення різних навичок та трюків. Євгеній – чемпіон світу з воркауту, певен, таких спортивних майданчиків треба більше.

«Зараз на пальцяходнієї руки можнапідрахуватикількість таких майданчиків з гумовимпокриттям. Якістьдуже хороша, та й є все необхідне для заняття спортом», –переконанийЄвгеній Кочерга, чемпіонсвіту з воркауту.

Загалом у змаганнях взяли участь 20 атлетів з усіх куточків України. Однак головний трофей дістався Костянтину Шаповалову із Миколаєва.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ