Новини

Кияни створили петицію про встановлення дефібриляторів на станціях метрополітену


Дмитро Буренін показує як надавати першу допомогу. Він має 10-річний досвід роботи з потерпілими в ДТП. Каже – до приїзду медиків іноді треба робити серцево-легеневу реанімацію. І тут вкрай необхідний автоматичний дефібрилятор. Головне – дотримуватись інструкцій. Прилад сам аналізує стан людини.

Запорукою виживання пацієнтів є дефібриляція на перших 5 хвилинах після зупинки кровообігу. Тож автоматичні прилади мають бути у місцях великого скупчення людей, спортивних залах, університетах. У розвинених країнах так і є. У Німеччині та Голандії навіть придумали дефібрилятори, які летять до вас на квадрокоптері одразу після виклику швидкої.

У Києві їх можна знайти лише в аеропортах і на залізничному вокзалі. Можливо і тому така статистика. Активісти створили петицію. Вимагають щоби дефібрилятори встановили хоча б у метро.

Петицію про встановлення дефібриляторів у метро вже підписали майже 7 сотень киян. Потрібно назбирати 10 тисяч голосів. Тож, ініціатори закликають людей активізуватися, адже ці прилади можуть знадобитися будь-кому.

 

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ