Новини

Кияни заборгували ПрАТ АК «Київводоканал» понад 400 млн грн


Павло Середа завжди вчасно сплачує комуналку, аби його ім’я не опинилось у чорному списку боржників. Або і того гірше – взагалі не відключили від водопостачання чи каналізації. Саме відключення каналізації – це метод, яким користуються у «Київводоканалі». Так установа намагається змусити боржників повернути хоча б частину заборгованості, що сягнула уже більше 400 млн гривень. І це показник лише по Києву.

Найбільше заборгованості в Дарницькому та Дніпровському районах столиці. Тут люди не платити за воду по кілька років. Після неодноразових попереджень, в квартирі боржника, просто перекривають доступ до каналізації. Після подібної процедури, людина, що заборгувала кругленьку суму не зможе приймати навіть душ. Водовідвід від квартири перекритий і поки борг не буде сплачено – каналізацію власнику ніхто не підключить.

Для тих хто немає змоги сплачувати вчасно за використану воду, Павло радить економити, аби не опинитися під червоною смугою.Тож каратимуть боржників й надалі. Адже згідно нового законодавства «Київводоканал» може не тільки обмежити водопостачання боржникам, а й повністю відключити їх від своїх послуг.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ