Новини

Київ встановив новий антирекорд


Столиця України встановила новий антирекорд згідно з рейтингом фахівців авторитетного видання The Economist. На шпальтах журналу опублікували щорічний топ-список найкомфортніших для проживання міст у світі. Цьогоріч, лідерство здобув австрійський Відень, друге і третє місця посіли – австралійський Мельбурн і японська Осака.

Далі йдуть Калгарі (Канада) і ще одне австралійське місто Сідней. Фахівці визначили, що також добре живеться у Ванкувері, Токіо, Торонто, Копенгагені та Аделаїді. Загалом, до списку потрапилося 140 міст. Останнім став сирійський Дамаск.

Тим часом видання також склало паралельні рейтинги. Зокрема, перелік тих міст, які упродовж останніх 5 років найбільше погіршили або поліпшили своє становище в рейтингу. І ось тут столиця України, яка цьогоріч опинилася на 118 сходинці, виявилася лідером серед мегаполісів, що погіршили своє становище. За п’ять років показник комфортності життя в Києві впав на 12 цілих і 6 десятих відсотка. А ось п’ятірку міст, що розвиваються, очолило місто Абіджан в Кот-д’Івуарі

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ