Новини

Київська влада хоче забрати в держави два спортивних об’єкта


У КМДА надіслали листа до прем’єр-міністра з проханням взяти на баланс два спортивні об’єкти Льодовий стадіон та льодовий палац «Сокіл». Останній належав Київській міській радіпрофспілок, а в 2014 Кабмін передав будівлю до управління Мінмолодьспорту. Колись потужний льодовий палац за цей час перетворився на руїни. 8 років тому рада профспілок розпочала реконструкцію арени, утім її й досі не закінчили.

Відтоді, як розпочалась реконструкція арени, понад 250 вихованців спортивної школи «Сокіл» позбавлені можливості займатись спортом. Юні хокеїсти вимушені переїздити з одного місця на інше. На території майже 4 гектари розташовані баскетбольний  та гімнастичний корпуси, льодова арена з ігровим спортзалом та гуртожиток для спортсменів і допоміжні споруди спорткомплексу.

Не так давно вихованці клубу «Сокіл»влаштовували мітинг під Кабміном з вимогою закінчити реконструкції арени, утім їх вкотре проігнорували.

Міністерстві молоді та спорту повідомили, що відомство так само як і батьки, тренери та хокеїсти, зацікавлені у відроджені хокею в Україні.  Тож теж звернулись до Уряду з проханням передбачити кошти реконструкцію спортивного комплексу у 2019 році.

Тим часом в Київській адміністрації наразі не готові коментувати ситуацію про передачу спортивних об’єктів у комунальну власність та перспективи їхнього розвитку, мовляв «не хочуть лізти перед батька в пекло».

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ