Новини

Легендарний спортсмен прагне відродити український велоспорт


«Попо» в Києві. Найкращий молодий гонщик «Тур де Франс» 2005 року, переможець «Вуельти Каталонії» та Чемпіонату світу з велоперегонів Ярослав Попович повертається на Батьківщину. Уже не в ролі чинного спортсмена, але з амбітними планами для рідної країни. Протягом 15 років Ярослав був одним із найкращих велогонщиків планети. Разом із легендами велоспорту Ленсом Армстронґом і Альберто Контадором українець виступав за найсильніші команди світу. Зараз Попович — спортивний директор американської професійної команди Trek—Segafredo. А у вільний час займається туристичним проектом в Італії.

Головна мета проекту — популяризація велоспорту в Україні, — розповідає Попович. У нашій країні є багато любителів двоколісних, але вони дуже розрізнені. Створення бази велосипедистів і залучення спонсорів дасть можливість звичайному українцю не тільки кататись із колишніми профі-гонщиками, а й пізнати нові дороги та випробувати себе в цьому виді спорту.

Стартує проект із допомоги велошколам, пропаганди здорового способу життя та цікавих заходів. Національна ідея з відродження українського велоспорту — цілком реальна, упевнений велогонщик.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ