Новини

Леонардо Ді Капріо знову підозрюють у стосунках з Марго Роббі


Після того як травнем 2017 року Леонардо Ді Капріо розлучився з Ніною Агдал, фанати актора деякий час не знали, що відбувається в його особистому житті. В кінці того ж року в мережі з’явилися чутки про те, що Леонардо зустрічається з Камілою Морроне. Лише навесні 2018 Ді Капріо перестав приховувати свій роман з падчеркою Аль Пачіно. Останнім часом, все частіше з’являються підтвердження того, що актор не на жарт захоплений моделлю і навіть хоче з нею одружитися.

Однак, подейкують, що у Леонардо несподівано спалахнули почуття до Марго Роббі. Кажуть, артист був небайдужий до дівчини ще під час зйомок фільму «Вовк з Волл-стріт» у 2013 році. За словами інсайдерів, багато колег помічали хімію між Леонардо і Марго. Щоправда, тоді Роббі заявила в одному з інтерв’ю, що просто дружить з Ді Капріо, і взагалі ставиться до нього, як до старшого брата.

Зараз актори знімаються разом в стрічці «Одного разу в Голлівуді». І за словами очевидців Леонардо не відходить від Марго ні на крок. Анонімні джерела стверджують, що симпатія Ді Капріо до Роббі дуже турбує її чоловіка Тома Акерлі. А словам акторки вже ніхто не вірить.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ