Новини

Леонід Кравчук презентував авторську книгу «Перший про владу»


У свій 85й  день народження Леонід Кравчук презентував авторську книгу «Перший про владу». Вперше у 2014 році подивися на владу зі сторони та побачив багато цікавого. Тепер щороку він проводить зустрічі з ровесниками незалежності, саме одна з них і надихнула на створення книги.

На одній з таких зустрічей був присутній і Мирослав Дурдинець. Він зауважив, що для молоді Леонід Кравчук є символом двох епох – Радянської та Незалежної. На зустрічі перший гарант був достатньо щирим та давав об’єктивну оцінку історичним подіям незалежної України.

У книзі Кравчук критикує себе та інших президентів: когось м’яко, когось не дуже. Свої зауваження висловлює не заради приниження.

Ознайомився з книгою ще в рукописі колишній надзвичайний і повноважний посол України Юрій Щербак. Захоплення книгою висловив і ректор університет імені Тараса Шевченка Леонід Губерський.

Під час презентації Леонід Кравчук дав оцінку й сучасній політичній ситуації в країні та майбутнім виборам. За його словами, чесних виборів не варто очікувати, адже влада вкотре намагатиметься обдурити народ.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ