Новини

Леся Цуренко захистила очки на Ролан Ґаррос


Українська тенісистка Леся Цуренко успішно подолала стадію другого кола на Відкритому чемпіонаті Франції. У поєдинку за вихід до третього раунду українка переграла 15-й номер посіву американку Коко Вандевей — 3:6, 6:4, 6:0. Цуренко віддала свою першу подачу та не реалізувала брейк-пойнт у першому та третьому ґеймі. Вандевей заволоділа ініціативою та більше намагалася не давати українці шансів на прийомі.

На жаль, кілька подвійних помилок, зокрема під час брейк-пойнта, позначилися на результаті. 26-річній американці вистачило класу завершити партію на свою користь. У другому сеті Цуренко повела в рахунку 3:0. Вандевей натомість швидко відігралася. Ключовим у матчі став 10 ґейм другого сету, під час якого Цуренко заробила подвійний сетбол, який успішно реалізувала.

У третій партії Леся не дала Вандевей взяти жодного ґейму, залишивши суперницю з нулем на табло. Відзначимо, що Цуренко захистила торішні очки на Ролан Ґаррос, повторивши найкраще досягнення в Парижі.  У третьому колі українка зустрінеться зі словачкою Маґдаленою Рибаріковою.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ