Новини

Лікар: на початку весни овочі можуть бути шкідливі, особливо для дітей

Традиційно рослинна їжа вважається найкориснішою і легкою. Але, на жаль, шукати вітаміни і корисні мікроелементи в овочах і фруктах можна тільки в домашньому минулорічному врожаї. А ось в магазинах купувати рослинні продукти заради оздоровлення та збагачення організму вітамінами безглуздо.
Зараз на прилавках з’являється все більше овочів, які ваблять запахами і краснобокими вигинами – помідори і редис, молода капуста і огірки – так чи безпечні ці овочі, якими першими просяться у весняні салати? Поради дала лікар-дієтолог Людмила Бабич.

«Навіть в українських яблуках запас цінних речовин практично вичерпав себе, не кажучи про те, що купувати інші овочі і фрукти, тішачи себе думкою про те, що забезпечуєте сім’ю вітамінами безглуздо, а часто навіть небезпечно. Все більш менш привабливі продукти зараз або оброблені шкідливими речовинами, які дозволяють довше зберегти їх товарний вигляд або завезені з-за кордону і знову таки оброблені і окроплені хімікатами. Моя порада – отримуйте поки вітаміни з натуральних каш і горіхів, включаючи в раціон зимові фрукти – цитрусові, гранат, хурму», – каже лікар.

Важливо ретельно мити овочі і фрукти, замочувати зелень, особливо, якщо її будуть їсти діти. Погано вимиті овочі можуть бути причиною шлунково-кишкових інфекцій, в т.ч. дизентерії, сальмонельозу або ботулізму. А на їх шкірці нерідко ховаються такі шкідливі бактерії, як хелікобактер пілорі, які можуть спровокувати коліки і навіть виразку. Тому мити потрібно довго і під проточною водою навіть те, що виростили власними руками. Не кажучи вже про «магазинні» овочі і фрукти.

«Не варто вірити твердженням виробників, що в їх овочах нічого такого шкідливого немає – їх завдання – продати і отримати прибуток. І тому підтвердження лабораторні дослідження – вони після вивчення овочів і фруктів раннього періоду свідчать про наявність у них певної частки пестицидів», – запевнила лікарка.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ