Новини

Львів’ян обурило відео про батьків наркоманів


Щойно придбали чергову дозу наркотика і одразу ж присіли, аби вколотися. Горе батьки серед білого дня, на очах у власної дитини робили ін’єкції. Проте, вони й не підозрювали, що стали героями відеозйомки з вікна навпроти. Ролик обурив не лише користувачів мережі, а й спровокував правоохороннців та соцслужби на хоч якісь дії: вони організували комплексний виїзд до помешкання залежних.

Жахливий безлад, брудні підгузки та використані шприци – ось в яких умовах зростала малеча.  Як з’ясувалося, 35-річна жінка раніше вже притягалася до кримінальної відповідальності за крадіжку. Окрім маленької донечки, у неї є також 9-річний син. Щоправда хлопчика у матері ще декілька років тому забрали. Днями ж вирішуватимуть питання про позбавлення жінки батьківських прав й на цю дитину. Однак довести провину батьків доволі важко, адже відео за доказ ніхто не вважає, розповідають у соцслужбі.

Та це не єдина проблема. Дівчинка, якій ще не виповнилось й два роки, з зацікавленням спостерігала за діями батьків. Й скоріш за все, вдома бачила куди гірші кадри, які довіку залишаться у її підсвідомості. Психологи переконані: ці люди вже давно проміняли власне «Я» на чергову порцію дурману. У них немає почуття гідності, любові чи материнства. І найгірше, що через таких батьків страждають невинні діти.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ