Новини

Львів’янка створює картини на уламках снарядів і гільзах


Три роки тому Євгенія Іванів розпочала життя з чистого аркуша. Донеччина, звідки жінка родом, погрузла у численних вибухах і пострілах. Жити там було неможливо, тож переїхала до Львова. Вже тут, Євгенія вийшла заміж і знайшла справу до душі. Жінка створює картини на уламках снарядів та гільзах. Пензлем та акриловими фарбами Євгенія перетворює металеві осколки війни на справжні витвори мистецтва.

Чоловік художниці – волонтер: вже 5 років поспіль чоловік допомагає бійцям, які боронять терени нашої держави. Саме він і підкинув дружині творчу ідею. Чимало картин художниця подарувала близьким друзям та рідним. Для багатьох створені нею ікони стали родинними оберегами. Приміром, черговий раз прибувши на Схід Роман допомагав місцевій родині ремонтувати дім, у який потрапив снаряд. Волонтер знайшов невеличкий уламок трикутної форми, розміром з долоню. Роман привіз шмат металу дружині та попросив намалювати на ньому ангела-охоронця.

Також Євгенія пише свої незвичайні малюнки на замовлення, а усіма вирученими коштами – допомагає захисникам України. Нині подружжя готується до свята Чудотворця.   Щоразу повертаючись з зони бойових дій, Роман привозить дружині атрибути війни, аби вона перетворила їх на пам’ять про те, чого ніколи не варто забувати.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ