Новини

Львівський перинатальний центр у пошуку очільника


Одна посада, п’ятеро претендентів – львівській громаді представили кандидатів на керуюче крісло перинатального центру. Першою до слова стала Ірина Біль. Жінка працює акушером-гінекологом. Долею перинатального, переконує, переймалася навіть коли заклад був зачиненим на ремонт. Мріє, аби цей пологовий став лідером в наданні відповідної допомоги на весь Західний регіон, тому має вже навіть план дій на майбутнє.

Наступний кандидат – молодий у порівнянні зі своїми конкурентами – Володимир Лех. Доповідає: за його плечима 8 років практичного досвіду, разом з тим має і управлінські навички. На думку Володимира покращити своє фінансове становище перинатальний не зможе, якщо орієнтуватиметься лише на державну допомогу.

Марія Малачинська працює керівником центру репродуктивного здоров’я з 2011 року, також має управлінський досвід. Разом з однодумцями жінка встигла ввести перелік новацій до діяльності пологового: електронну карту пацієнта, хірургію одного дня, введення статусу «чиста лікарня» та школу відповідального батьківства. Жінка запевняє: знає, як потрібно працювати в команді і відчуває, що може зробити більше.

Далі перед громадою виступив Ігор Потапов, який наразі і є виконуючим обов’язків керівника перинатального центру. Медик зазначив, що навіть попри п’ятирічний простій установи – пологовий не здає своїх позицій. Адже з часу відкриття родзалу за допомогою фахівців на світ з’явилося понад дві тисячі немовлят.

І останній кандидат – Михайло Степанчак. Наразі він працює акушером-гінекологом у пологовому будинку №1. З його уст перинатальний має стати центром якісних послуг. Однак громадськість зацікавив один випадок з його професійної діяльності. В однієї його пацієнтки майже одразу після народження померло немовля. От всіх і зацікавило, чи є за його плечима кримінальне провадження.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ