Новини

Люди прийшли під стіни НКРЕКП, аби вимагати від чиновників гідну зарплатню


Сотні людей в помаранчевих жилетах – це працівники газових господарств з усієї України. Всі вони вийшли, під стіни Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, аби вимагати покращення умов праці.  ІванФранкопрацює в «Київоблгаз», проте заробітна плата, яку він отримує, не дозволяє йому повноцінно забезпечувати сім’ю. Вже не один колега чоловіка звільнився, просто не маючи іншого виходу.

Подібна ситуація із заробітком по всій країні, запевняють активісти. І аби якось рятуватись люди виїжджають за кордон, де альтернатива значно привабливіша. Люди певні, їх спонукають на такий крок чиновники , які вже 3 роки затягують з перерозрахунком зарплатні працівникам газової сфери.Тож аби виправити ситуацію, працівники газових господарств вимагають відреагувати на заклики та виконати поставлені умови .

Від самого ранку пікетуючі стоять під стінами профільної установи, і лише в обід з приміщення до них все ж вийшла голова найкомісії Оксана Кривенко . Після кількох хвилинної розмови представник установи просто пішла, залишивши людей без відповіді. Але активісти кажуть, зупинятися не збираються. Якщо впродовж тижня постанову про зміни тарифів не опублікують, то газовики обіцяють, підуть блокувати Кабмін та Адміністрацію Президента.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ