Новини

Майстри Самчиківського розпису розпочали нанесення унікального малюнку


 Новий розцяцькований фасад тепер прикрашає столичний Поділ. На одному із столичних будинків з’явився справжнісінький Самчиківський розпис. Тут майстри своєї справи вирішили зобразити яскравий малюнок, кольори теж обрали аби тішили око.  Автор візерунку зізнається, хотів зробити таке, аби діти поглянувши, потім хотіли малювати і собі. За традицією, спочатку зробив невеличкий макет, потім олівцем наніс контур, а вже його учні створювали кольорову гаму.

 Таке масштабне розмальовування відбулось в рамках проекту «Мистецтво в кожен дім». Усі охочі могли запропонувати будь-який малюнок і фасад для розпису. Організатори запевняють українське мистецтво потрібно не тільки пам’ятати , а ще й популяризувати.А сам народний Самчиківський розпис якраз все швидше набуває популярності.

І хоч створюють шедевр для дітей, проте самій малечі пензлі до рук так і не дали. Мовляв робота клопітка та відповідальна. На контур наносять акрилову фарбу, що не «боїться» дощу та спеки. А кольорова гама повинна бути контрастною, аби малюнок, за правилами, був плоским. Аби впоратися з такою великою стіною потрібна не одна година. Майстри обіцяють, що вже завтра можна буде споглянути завершений малюнок.  На цьому організатори не зупиняються, уже за місяць обіцяють прикрасити фасад іще одного будинку.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ