Новини

Мешканці Африки масово штурмують Європу


Танжер – одне з найбільших портових міст Марокко. Сюди масово прибувають біженці з країн Африки. Вони поселяються в районі Меснана, біля незавершених новобудов. Мамаду Барикан прибув до Марокко ще сім місяців тому з Алжиру. Він залишив свою матір та сестер у Гвінеї, щоби знайти бодай якусь роботу

Мухаммед Баррі та Смейл Діалло теж хочуть освоїтись в Європі. Вони нещодавно прибули в Танжер з Касабланки. Утім у Марокко чоловіки вже більше півроку, кажуть, що в цій країні немає перспективи для подальшого життя та катастрофічно не вистачає робочих місць. Тому планують потрапити на європейські території, але щоб перетину море, їм потрібно заплатити близько двохсот тисяч доларів. А таких коштів у хлопців немає.

Жан П’єр Сіндоно приїхав до Марокко з Ліберії вісім років тому. Він не може ані отримати дозвіл на проживання, ані знайти роботу. У чужій крані відчуває себе дискримінованим, адже місцеві люди негативно ставляться до мігрантів.Чоловік хоче виїхати до країн Європи, але боїться, що цього так ніколи і не станеться.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ