Новини

Мешканці Ірпеня закликали правоохоронців звернути увагу на розвиток беззаконня у місті


Крик душі роздався під стінами Головного управління Нацполіції. Мешканці Ірпеня вже вкотре закликали владу звернути увагу на бездіяльність місцевих правоохоронців. Адже на сотні звернень громадян  місцева поліція зовсім не реагує.Тема безкарності у рідномі місті надзвичано болюча для Максима Тополі. Чоловік розповідає, як на його очах чиновники порушують закон, а поліція лише знизує плечима. Ситуацію ускладнює той нюанс, що правоохоронці навіть не цікавляться  чи законне це будівництво.

Та це не єдина проблема. Активісти нарахували сотні правопорушень. З-поміж іншого вирубка лісу, і, навіть, побиття місцевих активістів. Після того, як начальник головного управління нацполіції у Київській області Дмитро Ценов теж розвів руками, активісти вирішили їхати до столичної влади. З собою взяли і «подарунки»: цеглу та зрубане дерево – як символи незаконних вирубок та забудов.

Активісти переконані, що Дмитро Ценов зацікавлений, аби ці справи не розглядали, а винних не покарали. За це його нагородили саркастичною грамотою – «Кращого лісоруба року». Щоправда, забрати її вийшла його коллега. Учасники заходу наголосили, що сьогоднішній захід є «попередженням» – у разі подальшого ігнорування беззаконня у Приірпінні — наступний похід буде до будівлі МВД з особистим зверненням до міністра Авакова.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ