Новини

Мешканці Крюківщини судяться із сільською радою


Крюківщина. Село у передмісті столиці. Зручне розташування поруч Києва стало бажаним місцем для забудовників. Будинки тут ростуть, як гриби після дощу. Такій стрімкій та масштабній забудові не надто радіють тутешні мешканці.  Проблеми не голослівні та взаємопов’язані. Кажуть активісти. І свої права відстоюють в суді. Позиваються до селищної ради, яка на їх думку розробила новий генеральний план Крюківщини із порушеннями. Місце, де мертві знаходять вічний спокій, стало камнем спотикання для живих.

Сільський голова в суді каже, готовий вислухати всі зауваження мешканців до нового генплану. І пропонує людям мирову угоду. В якій прописано, що з кладовищем проблем не буде. Каже, є домовленість із сусіднім селом.   Поставивши спірні питання на паузу – мешканці Крюківщини збираються на обговорення нового генплану запропонованого сільрадою та розробленого інститутом містобудування.

Розробники обіцяють, передбачене масштабне будівництво ніяк не вплине на екологію Крюківщини.  В інституті містобудування пояснили, місце для перенесення кладовища підшукали. Та де саме воно буде – і чи погодять його взагалі – не уточнили.

Атмосферу в залі підігрівала не лише спека.  Та про те, що звалище так легко не перенести стало ясно після звернення секретаря Тарасівської сільради та дійти згоди так і не вдалося. Громада каже, допоки не буде чіткої угоди, документально-погодженої між сільрадами Крюківщини та Тарасівки. Або ж не знайдена інша альтернатива – відстоюватимуть свої права у суду.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ