Новини

Метро на Троєщину таки будуватимуть


Щоранку дорога на роботу в Катерини  Лобанової займає більше години. Дівчина живе на  столичній Троєщині, тому добиратися доводиться кількома видами транспорту. Уже більше 10- ти років вона мріє про нову гілку метро в своєму районі.  У неодноразові обіцянки столичної влади: таки прокласти метро на Троєщину,  Катерина просто не вірить. Адже міські голови змінюються, а от обіцянки так і залишаються не виконаними.  Не став винятком і теперішній міський голова Києва. Віталій Кличко теж пообіцяв побудувати метро на горе-масив. Утім у цій справі головне іноземне фінансування, якого наразі ще немає. Та охочих інвестувати у нову гілку столичного метрополітену вистачає.

Китайці готові інвестувати 85% всіє суми, а це майже 2млрд доларів. Головне отримати від нашої держави гарантію на виплати. Нова гілка міститиме 13 основних станцій, 2 перехідні та електродепо. У  метрополітені вирішили скористатися закордонним досвідом і навіть зробити станцію поблизу аеропорту «Київ». Роботи ж мають розпочатися одразу після того, як добудують Подільсько-Воскресенський міст. Проте й у це місцеві не надто вірять.

Згідно з проектом нова лінія метрополітену сягатиме 30 кілометрів. Крім того, передбачається побудова пересадочної лінії протяжністю 1 кілометр між кільцевою електричкою та новою четвертою лінією метро. Для потягів спорудять два електродепо – основне «Троєщина» і друге «Гатне». Якщо інвестори згодяться вкласти гроші, чиновники обіцяють збудувати нову гілку метро уже за 5 років.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ