Новини

Мікроелектроніка тепер доступна для вивчання школярам


Державне фінансування та безкоштовне навчання. Для київських школярів створили першу державну школу мікроелектроніки. Організатори запевняють, у «Lampa Kids» безкоштовно навчатимуть проектуванню мікропроцесів і цифрових мікросхем.

Десятикласник Гліб як ніхто інший знає про необхідність такої лабораторії. Юний академік розробив власний проект, написав додаток та створив робота, що вміє знешкоджувати міни.

У середньому на одного такого робота йде місяць часу та 5-6 тисяч гривень. Тому усі свої заощадження хлопчина віддав науці.

На реалізацію проекту державної школи витрачено майже 2 млн гривень, які отримали завдяки більш як трьом тисячам голосів у конкурсі «Громадський бюджет 2018». «Lampa Kids» працюватиме на території університету Київської політехніки, у приміщенні факультету електроніки, де обладнано 10 стаціонарних робочих місць. Лекції тут зможуть слухати понад півсотні осіб одночасно. Організатори закупили найсучасніше обладнання, аби діти опановували радіоелектроніку.

Вихованці матимуть змогу обмінюватися даними з супутника, передавати відео та аудіо сигнали по радіо, апаратно декодувати відео та втілювати в життя власні цифрові проекти.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ