Новини

Міністерство фінансів РФ оголосило про намір підвищити пенсійний вік


Хвиля протестів невдоволених громадян масово сколихнула Росію. Усі розуміють, підняття пенсійного віку – на користь лише державі. Однією з тих, хто категорично проти цієї реформи є Наталія. Жінка переконує, що такі зміни матимуть негативний вплив для жінок, що займаються фізичною роботою. Висловлює своє невдоволення і чоловік Наталії, Василь, якому наразі 59. Уже з наступного року він планував вийти на пенсію та доглядати за вишневим садком, втім російська влада вирішила за нього, тепер йому доведеться чекати ще 5 років.

Але є ті, що у майбутніх змінах вбачають лише позитив. Росіян така реформа лякає, адже на сьогоднішній день середній вік життя у цій країні – 66,5 років. Тож виникає питання: хто доживе до пенсії? Утім чиновники це не бентежить. Вони додають: якщо у майбутнього пенсіонера стаж 43-45 років, для них вихід на відпочинок буде можливим на два роки раніше.

Тож поки люди гадають, де б ще знайти сил на додаткових 5 чи 8 років роботи, чиновники вже планують впроваджувати поступове збільшення пенсійного віку, з розрахунку: щороку поріг збільшуватиметься на один рік. Повністю завершити реформу планують до 2034 року.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ