Новини

Модель Карлі Клосс вийшла заміж за Джошуа Кушнера


Карлі Клосс одягла весільну сукню і похизувалася обручкою. Наречений моделі – родич президента США.  Джошуа є братом Джареда Кушнера, старшого радника Білого дому і чоловіка Іванки Трамп. Судячи з фото в соціальних мережах, Іванка і Карлі вже знайомі та проводять час разом. Відомо, що приватна весільна церемонія за єврейськими канонами засновниці Kode With Klossy відбулася у Нью-Йорку і була досить-таки поспішною: з моменту заручин пари пройшло всього 4 місяці.

Однак наречена пояснила причину. Про радісну подію в своєму житті, як і раніше про заручини, Карлі Клосс повідомила в Twitter та Instagram, позначивши, що не могла чекати вічно: «Я люблю тебе більше, ніж можу це висловити словами. Джош, ти мій найкращий друг і моя споріднена душа. Я не могла чекати вічно. Так, так, мільйон разів так».

Для святкування наречена обрала сукню від Dior, яку доповнила невагомою фатою в тон і лаконічним букетом конвалій. У мережі модель вже встигли привітат Гвінет Пелтроу і Гайді Клум. Сам знімок з моменту публікації зібрав майже мільйон лайків. Святкову церемонію для великого кола близьких і друзів молодята вирішили провести наступної весни.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ