Новини

Моніка Беллуччі дає поради щодо догляду за волоссям


Шикарне густе волосся, дано Моніці від природи, але через особливості професій моделі і акторки, які потребують постійних укладок та зачісок, вона могла б розпрощатися з їхньою красою. Однак завдяки нескладному догляду, її волосся продовжує заворожувати не лише чоловіків. Белуччі вважає, що мити голову потрібно не більше двох разів в тиждень, в іншому випадку можна пересушити волосся.

В одному інтерв’ю вона зізнавалася, що розбавляє свій шампунь мінеральною водою для зниження концентрації штучних речовин в ньому. Кращою маскою для акторки є звичайнісінька оливкова олія, що додає волоссю життєву силу, блиск і шовковистість. Фена,  плойок та інших приладів Моніці вистачає з лишком на зйомках, тому в звичайному житті вона дозволяє волоссю висихати природним чином.

В макіяжі Моніка воліє, перш за все, природність і помірність. На її думку, косметика робить обличчя багатьох «пластмасовими», а краса не має сенсу, якщо вона не натуральна. У свої вихідні, вільні від уваги фотографів, виходів у світ і червоних доріжок, Белуччі завдає лише легкий тон і чорну туш, так як радить не обтяжувати обличчя і давати йому дихати.

І хоча актриса не може похвалитися модельними розмірами, чоловіки як і раніше сходять з розуму тільки від її виду. Можливо, фігура Моніки Беллуччі комусь може здатися не ідеальною, але це навряд чи сильно схвилює красуню. Вона любить смачну їжу, але коли їй потрібно схуднути, наприклад, перед зйомками фільму, вона часто харчується невеликими порціями і віддає перевагу м’ясу, овочам і рибі.

Моніка зізнається, що занадто лінива для занять спортом. Але для підтримки фігури намагається плавати і займатися йогою, а також, коли дозволяє час, вона віддає перевагу кікбоксингу.

Найголовніший секрет краси, за твердженням Моніки, – любов до життя. Вона вважає, що  чарівність і сексуальність складаються не з обсягу стегон, грудей або талії, а з внутрішнього відчуття і ставлення до себе і до навколишнього середовища. В одному з інтерв’ю Моніка сказала : «Я постійно нагадую собі, що бути чуттєвої і красивою – це не те ж саме, що бути в ідеальній формі. Коли жінка стає старше і втрачає свою природну красу, вона повинна пам’ятати, що разом з цим приходить щось нове. Її очі стають глибшими, більш неймовірними, тому що у неї більше досвіду і впевненості в собі.» 

Бути  красивою та доглянутою не так  складно, головне відношення до себе, яке і є результатом нашої зовнішності.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ