Новини

На Черкащині французи врятували життя 6-ти річному хлопчику


Француз Бенуа Моро досі хвилюється коли розповідає, як рятували дитину зі ставка. Він із колегами приїхали у відрядження до Шполи та зупинилися біля води. Тут і почули, як хтось кличе на поміч.

 «Часу хвилюватися і думати не було, ми одягнені, з телефонами стрибнули в річку, бо там була дитина. Ми відчували відповідальність за його життя. Це вищі сили нам допомогли опинитися біля цього ставка саме в цей час щоб дати друге життя хлопчику», – згадує   Бенуа Моро.

Хлопчик добу пробув у реанімації, ще два дні в дитячому відділенні. Нині ж Богдан уже вдома. Тільки тут зізнався бабусі, що разом із сестрою без дозволу пішли на вулицю, а потім почали гратися біля ставка.

Провідати малого приїхав і його рятівник Бенуа Моро. Рідні ж не знають, як дякувати спасителю. Бенуа пообіцяв – якщо Богданчик буде добре поводитися – під час кожного відрядження до України буде приходити до нього в гості. Рятувальники ж закликають українців бути обережнішими на воді. Адже цього року на водоймах країни уже загинули вже майже 800 людей, серед яких 80 діти.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ