Новини

На Черкащині люди перекривали дорогу державного значення


Аби здолати 30 кілометрів шляху від села Мошни до Корсуня місцеві витрачають більше години. Кажуть, бодай ямкового ремонту тут не бачили вже три роки. Ями місцями сягають півметрової глибини.  І  це – дорога державного значення. Доки автомобілісти ковзають – пасажири маршруток ходять пішки. Аби проїхати глибокі калюжі, водію маршрутки доводиться висаджувати людей на кількадесят метрів раніше. Водій каже: це заради безпеки людей і цілісності машини.

Уже 5 разів місцеві перекривали дорогу, вимагаючи хоч якось полатати шлях. Свого начебто досягли – у центрі села почали ремонт. Утім, роблять це навіть під снігом  І дійсно, асфальту лише три дні, а він уже пішов тріщинами. Тому люди не знайшли іншого виходу, як знову перекрити трасу.  До людей приїхало районне керівництво. Вони кажуть: у службу автодоріг зверталися кілька разів, адже це їхня дорога, але ті ремонтувати не починали. До того ж, лише ямковим ремонтом тут не обійдешся.

У службі автодоріг нічого не обіцяють. Адже фінансування із держбюджету буде лише з наступного року і то, якщо ця дорога увійде до плану на ремонт.  Вирішувати це питання найближчим часом будуть в Черкаській ОДА. Там зберуться обласні та сільські керівники разом із службою автомобільних доріг. Місцеві тим часом розійшлись, але пообіцяли блокувати шлях до тих пір, поки дорогу не відремонтують.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ