Новини

На Чернігівщині місцеві нарікати на реформовану структуру «Укрпошти»


«Укрпошта» підняла на вуха жителів Чернігівщини. Тут місцеві продовжують нарікати на реформовану структуру. Скаржаться, що відколи в регіоні запровадили пілотний проект з роботи пересувних поштових відділень, отримали пресу або є пенсію вчасно – практично неможливо. В рамках проекту замість стаціонарного відділення в населеному пункті селян обслуговують листоноші, які два-три рази на тиждень приїжджають на службовому автомобілі і привозять з собою пенсійні виплати, газети і кореспонденцію.

Однак, новий підхід не припав до душі жителям області через систематично збої.  Зокрема, на тиждень затримують виплату пенсій, а від кореспонденції люди поступово стали й взагалі відмовлятися. Кажуть немає сенсу виплачувати кореспонденцію, яку отримуєш із запізненням. В деяких селах люди зізнаються, навіть не знають час роботи пересувних відділень. На ситуацію вже відреагували в обласній раді. Обіцяють на найближчій сесії питання вирішити.

А ось в Спілці журналістів України закликали поштовиків проводити реформи так, аби вони не шкодили іншим і не нівелювали роботу журналістів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ