Новини

На Чернігівщині влаштували мирну акцію протесту


Упродовж восьми років Тамара Веременко здає в оренду майновий пай на суму 165 тисяч гривень. Отримує  лише півтора відсотка, а це близько 18 гривень на рік, розповідає жінка. Та й і ці мізерні кошти орендар не виплачував роками.  Нещодавно, один фермер хотів придбати зерноочисну машину, розповідає Тамара. Але орендар відмовився її продавати доки не закінчиться термін дії договору.

Асоціація власників та користувачів земельних паїв Ніжинщини звернулась до орендаря з низкою питань. Серед них основні: чому не виконуються належним чином умови договору та в якому стані орендоване майно? Не отримавши відповіді, Асоціація звернулась і до міської влади. Основні вимоги: надати уповноваженим особам від власників пайового фонду доступ до переданого в оренду майна для проведення бухгалтерської та технічної інвентаризації.

Одночасно з власниками пайового майна просити допомоги в міської влади прийшла місцева громада. Люди незадоволені підвищенням вартості комунальних послуг, особливо пенсіонери. Пані Ганна з донькою та внуком живуть у двокімнатній квартирі. Однієї пенсії ледь вистачає на оплату компослуг.    У сім’ї Аліни двоє малих дітей, тож годувати родину доводиться лише чоловіку. За двокімнатну квартиру в жовтні сплатили близько 1300 гривень.  Жителі Носівки звернулись до міської влади з вимогою включити на порядок денний 45 сесії проект рішення про звернення до Президента України з вимогою скасувати підвищення ціни на газ.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ