Новини

На І ярусі Великої лаврської дзвіниці в Києві відкрили виставку «Апостольські заповіти»


25 портретів історичних та релігійних діячів України, та ще з півсотні облич у експозиції. Картини Олега Лазаренка здобули міжнародне визнання: спершу в європейских, а пізніше й у американських виставочних залах. Сьогодні ж його унікальний проект під назвою «Апостольські заповіти» офіційно відкрився і для столичної публіки.

Оригінальний стиль робіт Олега Лазаренка виражений через боротьбу із власними культурними й художніми бар’єрами. Митець об’їхав усі святі для християн місця: Туреччину, Сирію, Ізраїль, Палестину. За словами його друзів, саме там і зародилася ідея фрески зовсім несхожої на традиційний канон.  Тут і апостоли, і князі. Монастирі і козаки. Минуле, що знати необхідно, тепер стало в декілька разів цікавішим, упевнений викладач одного зі столичних учбових закладів.

Кожна картина дійсно нагадує окрему книгу з ілюстраціями.Утім, найголовнішим тут є саме поєднання образів та їхній символічний значення. Дзвінниця Києво-Печерської лаври стане архівом оригінальних робіт Олега Лазаренка до 21 жовтня.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ