Новини

На Київщині відбувся Всеукраїнський ветеранський аматорський турнір


На Київщині, у місті Біла Церква, вирішили зустріти початок весни хокеїсти вікової категорії «50+». У складі столичної команди «Сміла» у Всеукраїнському ветеранському аматорському турнірі представили нового гравця.

«Одна надзвичайно відома людина в Україні, державний політичний діяч в Україні, герой України. І сьогодні він є кандидатом у Президенти України, але не найголовніше. Головне те, що Юрій Анатольович Бойко при всіх своїх званнях ще й хокеїст», – прокоментував Юрій Задорожній, капітан ХК «Рось».

Такий турнір має на меті популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді. Тому саме ветерани спорту прагнуть, аби молоде покоління бачило, що їм є на кого рівнятися.

«Дуже важливо підтримувати масовий спорт, адже це здоров’я людей, здоров’я народу, здоров’я дітей. Важливо підтримувати спорт високий, адже це імідж країни. Коли в нас закриваються катки, закриваються зали – у нас 300 ДЮСШ було ліквідовано за останні 5 років – це ганьба», – розказав Юрій Бойко. Народний депутат України додає, що рішуче налаштований розвивати спортивну галузь в Україні.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ