Новини

На Майдані Незалежності провели акцію на підтримку рідні бранців


Сотні українців й досі у полоні окупантів. Хоча офіційна статистика говорить лише про десятки. Аби чиновники не забували про тих, хто потребує допомоги на головній площі країни зібрались родичі бранців і ті, кому вже пощастило отримати омріяну свободу.

Микола Герасименко   один із тих, кому пощастило повернутися додому. Майже 3 років він провів в Російському полоні, потрапив туди ще підчас Дебальцівського котла. А вдома на чоловіка з нетерпінням чекали  дружина і 3 дітей. Чоловік запевняє, те, що відбувається по ту сторону барикад знають тільки ті, хто там був.  Те ж, що розказують на цій стороні – лише маленька частина.

Таких як цей чоловік ще сотні і всі вони сподіваються, що одного дня влада знайде спосіб, їх повернути. Однак, родичі полонених вже зневірились в допомозі чиновників.  Усі рідні, які прийшли сьогодні на Майдан вимагають повернути всіх бранців Кремля. Люди кажуть, забули не тільки про полонених , а й про їх родини. Чиновники не підтримують і рідних політв’язнів, ба більше інформації про їх місцеперебування, або в якому вони стані теж не надають.

Доки приймають черговий закон чи готуються до виборів, по ту сторону кордону ще один день без рідних, у жахливих умовах очікують на порятунок сотні полонених. Усі вони обороняли наш спокій, тепер чекають, коли держава й до них зробить крок на зустріч.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ