Новини

На окупованих територіях Донбасу таки відбулись вибори


На окупованому Донбасі відбулись так звані вибори «глав і депутатів парламентів». Ватажком так званої «ДНР» очікувано став Денис Пушилін. Із значним відривом від конкурентів він набрав понад 68% голосів. За результатами фейкових виборів так званим керівником Луганської області став Леонід Пасічник. Він набрав майже 70 % голосів.  Рік тому він очолив так звану республіку «ЛНР», коли Ігор Плотницький покинув свій пост після внутрішнього конфлікту.

Так звані вибори на Донбасі не визнали в НАТО. На сайті Альянсу повідомили, що вони суперечать букві і духу Мінських угод та підривають зусилля щодо мирного врегулювання конфлікту. Крім того, Президент Порошенко назвав їх «фейковими».  Так званих бюджетників бойовики змушували голосувати, щоб показати високу явку виборців. Людей змушували надсилати фото з дільниці, в протилежному випадку загрожували звільненням з роботи.

Серед виборців були і ті, які знайшли спосіб не голосувати. Люди просто псували бюлетні.  В день виборів біля дільниць чатувлаи багато бойвиків зі зброєю. Деякі місцеві мешканці розповіли, що напередодні фейкових виборів пенсіонарам навіть передчасно роздали пенсії.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ