Новини

На що підуть перші витрати центру первинної медико-санітарної допомоги

До кінця 2019 року в Броварах, судячи з оголошених намірів і тендерів, чималі суми планують скерувати на Комунальне неприбуткове підприємство «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», яким керує Ігор Кравцов. Лише згідно з погодженим міським кошторисом на цей рік фінансування центру становить 15,9 млн грн. І цю суму стали вже активно витрачати.

Системи відеостеження

У 2019 одразу 10 медичних закладів мають намір обладнати системами відеостеження. Новітні системи, згідно з оголошеним тендером, планують встановити у восьми амбулаторіях і двох адміністративних будівлях «Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги».

Медичне підприємство, засноване міськрадою, хоче придбати систему, яка забезпечить як зовнішнє відеоспостереження, так і внутрішню відеофіксацію з можливістю зберігання відеоматеріалу на картах пам’яті. На все про все ладні витратити 1,3 млн грн.

Згідно з тендерною документацією, за оголошену суму підрядник зобов’язаний обладнати системами відеоспостереження десять об’єктів у Броварах:

Амбулаторія №1 (дитяче і доросле відділення), вул. Олімпійська, 8-Б;
Амбулаторія №2 (дитяче і доросле відділення), бул. Незалежності, 12;
Амбулаторія №3, вул. Володимира Великого, 10;
Амбулаторія №6, вул. Олександра Білана, 5;
Амбулаторія №7, вул. Київська, 292;
Інформаційно-аналітичний відділ, вул. Гагаріна, 10;
Адміністративна будівля, вул. Гагаріна, 5.

Тендерну пропозицію КНП оголосило 14 лютого 2019 року. На те, щоб оскаржити умови є час до 25 лютого, а ось подати свої пропозиції ймовірні учасники мають змогу до 1 березня 2019 року. Сам аукціон мають провести 4 березня 2019 року. Та з компаній, яка переможе в торгах, повинна до кінця грудня цього року виконати увесь спектр робіт на встановлення системи відеостеження.

Добудова амбулаторії і закупівля АРМ

Окрім того, стало відомо, що в 2019 році «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» має всі шанси отримати чимале грошове забезпечення в рамках «Програми діяльності та фінансової підтримки». Це питання розглянула днями Постійна комісія з гуманітарних питань. Під час засідання учасники дебатів дійшли спільної думки, що медцентру не вистачає грошей, аби добудувати і облаштувати нову Амбулаторію сімейної медицини №7, що на вул. Київській, 292.

Виявилося, медичний заклад, що має невдовзі відкритись, потребує капітальних видатків обсягом майже 2 млн грн. Значна частина цих коштів (трохи менше 1,5 млн грн) потрібна, щоб власне завершити сам капітальний ремонт. Решта суми (480 тис. грн) необхідна для закупівлі автоматизованих робочих місць (АРМ).

Нагадаю, що в 2018 році, згідно з даними платформи Prozorro, КНП Броварської міської ради вже віддало за капітальний ремонт приміщення цієї амбулаторії 3,48 млн грн із 4,96 млн грн, визначених на відкритих торгах. Фірмою-переможцем тоді стало ПП «Горинь», яке виграє далеко не перший тендер в Броварах і, схоже, не останній.

Тендери, виграні ПП «Горинь»

Починаючи з 2016 року броварське підприємство «Горинь», за даними громадського контролю закупівель Dozorro, визнавали переможцем у понад півсотні оголошених торгів із надання ремонтних і будівельних послуг. Завдяки їх виконанню з бюджету міста приватне підприємство, яке належить Ігорю Петраковському, отримало близько 30 млн грн. Підкреслимо, у тридцяти аукціонах «Горинь» не мало конкурентів взагалі

Не ставали перешкодою на шляху до перемог і кримінальні провадження, відкриті з огляду на діяльність броварського ПП «Горинь». Порушення стосуються неналежним чином завірених копій договорів, щодо здійснення за бюджетні кошти будівництва, реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів будівель за 2016 рік.

Рішення за БМР

Скільки грошей отримає «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на завершення капремонту амбулаторії №7 в 2019 році, стане відомо у четвер, 28 лютого. Цього дня має відбутися 53-я чергова сесія Броварської міської ради.

Відзначимо, що КНП  «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Броварська міська рада заснувала в 2013 році. Від самого початку діяльності керує комунальним закладом Ігор Кравцов.

 

Автор: Стася Чайковська

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ