Новини

На столичних Осокорках сталися чергові сутички


У Києві на місці скандальної забудови знову було «гаряче». З самого ранку місцеві мешканці столичних Осокорків, влаштували акцію протесту. Люди вийшли проти незаконного будівництва житлового комплексу «Патріотика на озерах». Три роки тому зареєстрували петицію, що набрала понад 10 тисяч голосів, яка передбачає створення еко-парку «Осокорки». Два місяці тому було видано  припис на демонтаж всіх огорож та припинення будівельних робіт, розповідають активісти.

Ті, кого називають тітушками – люди пенсійного віку. З плакатами стоять на захисті будівництва. Чому та для чого прийшли – відмовчуються, ховаючи обличчя від камер. За тим, що відбувається пильно стежили правоохоронці, прибули й представники Нацкорпусу. Між противниками та тими хто підтримую забудову, виникали словесні перепалки.  Активісти разом із представниками Національного Корпусу вдались до більш радикальних дій. Люди знесли паркан та зайшли на території будівництва.

Територію охороняли невідомі в масках та з поліцейською амуніцією – шоломи та щити. Правоохоронці поклали чоловіків обличчям на землю. Біля затриманих знайшли пляшки з невідомою рідиною, імовірно коктейлі Молотова, пістолети та навіть гранати. Тим часом невідомі палили будівельну техніку. Один із затриманих представився будівельником та просив правоохоронців втрутитись у ситуацію.

Представник забудовника розповів, що є всі необхідні дозвільні документи на ведення будівництва. Близько сорока осіб, які грубо порушували громадський порядок та чинили хуліганські дії було доставлені до територіального управляння поліції.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ