Новини

На запрошення Олександра Горобця у Вишневе приїхав новий голова Київської ОДА


Ще у вівторок на території цього будівництва активісти зустрічали Олександра Горобця. Тоді ж кандидат у народні депутати пообіцяв, що звітувати про фінансування та термін закінчення довгобуду вже за декілька днів буде новий губернатор Київської області.

Тож нині жителі Вишневого могли пересвідчитись у тому, що це були не просто гучні слова. Обіцянки, Олександр Горобець таки дотримався, та на його запрошення новий губернатор приїхав до навчального закладу.

За один стіл перемовин новий очільник області, Михайло Бно-Айріян, зібрав усіх причетних до такого тривалого будівництва. Хто та що не так зробив? Головні питання на котрі він хотів почути серйозні відповіді. Та забудовники почали перекладати відповідальність на замовника, а замовник виправдовувався дефіцитом фінансування.

Вислухавши представників місцевої влади, голова Київської обласної держадміністрації одразу ж наголосив – з фінансуванням розберуться!

Та спілкуючись з людьми, з’ясувалося, що гроші – не єдина проблема цієї школи. Відтак, Михайло Бно-Айріян, дізнався і про закупівлю меблів за завищеними цінами та про неякісне харчування школярів, що неодноразово шкодило здоров’ю дітей. Проте оглянути їдальню губернатору не вдалося.

Щоби закінчити будівництво школи, необхідно ще 29 мільйонів гривень. Під час спілкування з представниками місцевої влади, останні погодились надати фінансування – близько половини коштів, яких не вистачає.

Новий очільник київського регіону пообіцяв взяти під особистий контроль та щомісяця перевіряти хід будівництва школи. Тож наступну нараду планують провести 12 серпня.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ