Новини

НАБУ звинувачує міністра інфраструктури України у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірних даних


Уперше за три роки роботи детективи НАБУ спромоглися довести справу до судової зали. На лаві підсудних не будь-хто, а Володимир Омелян. Прокурори звинувачують міністра інфраструктури у незаконному збагаченні за час держслужби. Ще одне звинувачення, що міністрові закидають у НАБУ – користування незадекларованою автівкою люксового класу. Прокурор зазначає, детективам НАБУ достеменно відомо, що автомобілем увесь час користувався саме Омелян. Хоч той й заперечує це.

Враховуючи усі звинувачення, прокурор забажав аби Феміда обрала запобіжний захід у вигляді застави у 5 млн гривень А от адвокати, що захищають міністра все заперечують. До того ж у залі зібралась чимала група підтримки. Сам же Омелян припускає, що масові атаки антикорупціонерів на топ чиновників – усього лише піар-компанія перед перед засіданням  Антикорупційного комітету у парламенті.

Тож вислухавши усі сторони конфлікту, суддя оголошує вирок –  мінстра віддають на поруки іншому міністрові, молоді та спорту, Ігорю Жданову та депутату Федору Бендюженко.   5 мільйонів Омелянові не довелося викладати, утім дечим пожертвувати таки довелося.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ