Новини

Найвідоміша plus size модель Ешлі Грехем знялася в пляжній фотосесії і розповіла про целюліт


Найвідоміша plus size модель в світі, американка Ешлі Грехем знялася в новій пляжній фотосесії, ставши головною героїнею свіжого номеру «Harper’s Bazaar UK».
31-річна пишнотіла модель прикрасила обкладинку липневого випуску британського глянцю, в інтерв’ю якому торкнулася теми своїх недоліків, які і допомогли їй досягти світової популярності та змінити сучасний світ моди.

Зокрема, в бесіді з редакцією журналу Грехем зізналася, що саме целюліт і зайва вага дозволили їй зробити революцію в фешн-індустрії:
«У мене є целюліт, жир на спині і по всьому тілі… Але саме завдяки цим недолікам у жінок з’явилася можливість поділитися своїм досвідом і перестати відчувати сором через своє тіло. Якщо ми всі відчуваємо себе однаково, то чому відчуваємо стрес з цього приводу? Я ніколи не зверталася до психолога, адже для мене найкращою терапією стали бесіди з такими ж жінками, як я», — каже модель.
Грехем також додала, що головною мотивацією для неї завжди були не гроші, а місія: «Коли я дивлюся в дзеркало, я бачу безстрашну жінку. Я бачу лідера. Я бачу сміливу, працелюбну дівчину, яка перетворила «ні» на «так»…»

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ