Новини

Найзаможніший депутати Миколаївщини претендує на посаду голови держави


Аркадій Корнацький, відомий своєю «Агрофірмою Корнацьких» і багаторічною війною за контрольовані нею землі, теж подався у президенти. Сам кандидат каже, що вирішив балотуватися тому, що не бачить інших, достойних кандидатів.

У своїй передвиборчій програмі обіцяє повернути  Крим і Донбас за допомогою спрощення структури уряду і ліквідації держадміністрацій, держслужб і госагенцій, спростити оподаткування та адміністрування податків, запровадити вибори для суддів,  створити Міжнародний  трибунал, де будуть розглядати справи всіх перших осіб різних держав і перейменувати Україну в  Українську Народну Республіку, попри те, що сам Карнацький заявляє про себе як аграрного  оліграха середнього масштабу у своїй програмі зазначив, що хоче знищити олігархічну еліту.

Після повернення в Україну, Аркадію Корнацькому вдалось  зберегти  російське громадянство, при цьому, отримавши ще й  паспорт України. У російському паспорті місцем реєстрації вказано місто Одинцово, Московської області. У 2013 році наявність у Корнацького російського громадянства підтвердила міграційна служба РФ. А ось після повернення на Батьківщину, чоловік почав скупляти за бесцінь у селян землі, обіцяючи їм, що в майбутньому відновить колгоспи, і забезпечить місцевих роботою. Але нічого подібного не сталося. Скупивши землі, створив найбільший в Україні агрохолдинг в якому працюють сторонні найманці. Тож у 2013 невідомі намагались проникнути в агрокомплекс, а правохоронні органи накладали арешт на майно.

Аркадій Корнацький є найзаможнішим народним депутатом від Миколаївської області. політик є одним з найбільших землевласників в країні. Експерти ж вважають його технічним кандидатом, а чи дійсно це так – дізнаємось вже зовсім скоро.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ