Новини

Нардепи переглянуть бюджет для пільгового кредитування молодіжного житла


Андрій з Олесею вже кілька років мешкають та працюють у столиці, однак назбирати на власне житло парі ще не вдалося. Щомісяця молоді люди відкладають гроші, аби в майбутньому таки відсвяткувати новосілля уже у власній квартирі, утім, зараз доводиться переплачувати за орендоване помешкання.

Допомогти молодим людям вирішити проблему з власним житлом хочуть і у комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Тут ще кілька років тому запропонували створити нову програму для кредитування молодих пар та навіть запустили всеукраїнську кампанію #житломолоді, метою якої є відновлення фінансування програми пільгового кредитування молодіжного житла.

Однак, на реалізацію задуманого у цьому році народні депутати не заклали ані гривні. Тож у комітеті сподіваються, що нардепи ще зможуть переглянути бюджет. Адже зараз 70 тисяч сімей потребують покращення умов житла. А ті, хто стали у чергу на отримання житлового кредиту змушені роками чекати.

Нова система передбачає фінансування для сімей з місцевих бюджетів. У комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму запевняють, до чиновників було надіслано чимало звернень та пропозицій для вирішення проблеми молодіжного житла, однак поки, окрім обіцянок – реакції немає.

У комітеті кажуть, що розвиток та впровадження програм пільгового кредитування житла для молоді сприятиме і меншому відтоку молоді за кордон.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ