Новини

Наслідки апокаліптичної негоди: двоє загиблих, четверо поранених і сотні руйнувань по всій країні


Напередодні негода оповила буквально всю країну від заходу і до півдня. Зокрема, на Миколаївщині в Южноукраїнську від сильного пориву вітру впала вежа оператора мобільного зв’язку. За словами надзвичайників, на щастя обійшлося без постраждалих, оскільки конструкція впала на пустир.

У сусідній Кіровоградській області стихійні вихори підіймали в повітря все на своєму шляху. Очевидцям вдалося зафільмувати, як в Олександрівці шквальний вітер зніс агітаційний намет Порошенка. Ми бачимо, що вітер буквально перевертає тент, закріплений біля дороги. Вирушав штормовий вітер і в Одесі. Там піднялася справжня піщана буря. Хмари пилу і піску повільно насувалися на місто і накрили МалинОвський, Київський та Суворовський райони. Видимість зберігалася хіба що на віддалі кількох метрів.

Вдарив апокаліптичний ураган і по столиці та області. Тут ураган трощив усе на своєму шляху. Близько трьох десятків викликів надійшло до спецслужб до того, як стихія втихомирилася. Вітер встиг знести дерева разом з корінням, дахи, електроопопри, банери і білборди. Найбільше від цього потерпали припарковані біля дерев і будівельних конструкцій автомобілі. Травми отримали і люди. Зокрема, в одному з районів Києва на хлопця, що виходив з магазину, впало дерево. У результаті лікарі попередньо діагностували потерпілому перелом ноги. Докотився вихор і до стін Парламенту. Біля будівлі Верховної Ради вітер повалив величезне хвойне дерево. Сосна впала між стоянкою і виїздом зі шлагбаумом. Відомо, що ніхто не постраждав, проте гілки, вдарившись об вікна на першому поверсі будівлі, розбили скло. А ось у пристоличному Борисполі місцевих наполохав раптовий обвал будинку, який звели 30 років тому. Як бачимо, частину стіни тут просто відвалилася. На щастя, будівельні рештки нікого не покалічили. Місцеві ж кажуть, що цей будинок не вперше вражає такою от руйнацією. Загалом, за добу внаслідок негоди загинули двоє людей, ще четверо осіб опинилися у лікарні. Зокрема, одна людина загинула через падіння частини даху з торгового центру у Коростишеві на Житомирщині. Ще одна – через падіння дерева у Хмільнику на Вінничині. У Миколаєві в лікарні опинилися двох малолітніх дітей після того, як на маршрутку, у якій вони їхали, впало дерево. Ще по одній людині було госпіталізовано внаслідок негоди у Коростишеві та Одесі.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ