Новини

Небайдужі кияни вирішили об’єднатися заради допомоги стареньким


Сімдесятирічний Микола прийшов до супермаркету зі списком найнеобхіднішого, аби нічого не забути. Дідусь скромно бере з полиць усе найдешевше, адже зізнається, допомогти задарма йому пропонують вперше.  На свою мізерну пенсію, трохи меншу за півтори тисячі гривень, Микола має нагодувати дружину та ще п’ятьох песиків. Від такої допомоги літній чоловік не може стримати сліз.

«Сьогодні в нас суперова просто акція. Ми сьогодні по магазинам ловимо наших дідусів і бабусь і допомагаємо їм оплачувати покупки. Тому що ми прекрасно розуміємо, що пенсії не вистачає. Наш політикум тільки говорить, а ми сьогодні вийшли в магазини і зробили це»,- розповіла Вікторія Панченко , ведуча новин на «ПравдаТУТ».

 У 50 столичних супермаркетах небайдужі люди допомагали літнім людям відчути, що про них хтось дбає. Дехто зі стареньких відмовлявся, боячись, що з них вимагатимуть гроші. А інші з насторогою, та недовірою у погляді проводжали волонтерів до самої каси. На створення цього проекту волонтерів наштовхнула невтішна статистика. Понад 70% крадіжок у продуктових магазинах скоюють саме літні люди.

«Люди просто голодают и идут на такой шаг ужасный, с помощью которого они смогут выжить.   То есть люди доведены реально до отчаяния. Мне просто стыдно, я чувствую себя ответственным за это. Значит мы сделали какие то неправильные шаги в обществе », поділилася Ольга Бондаренко,  організатор флешмобу #Letshelpbabushkas.

Приєднувались до волонтерського флешмобу усі небайдужі. Та намагалися купити й те, на що зазвичай пенсіонери собі не дозволяють витрачатися.

«Була у нас одна жіночка, яка так розгубилася, але пошепки нам сказала: ви знаєте, у мене була давня мрія: я дуже хочу червоної риби. Ми пішли і взяли ту червону рибку їй. І от вона просто розплакалася на касі. І от коли ти дивишся на цих літніх людей, ти просто плачеш із ними», –додала Вікторія Панченко

 І саме такі реакції і вдячність українських пенсіонерів уже змусили організаторів розпочати підготовку до наступного флешмобу, під назвою #Letshelpbabushkas.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ