Новини

Одещина планує наростити експорт вина до країн ЄС


Вина Одещини – на міжнародній арені. У південному регіоні взялися за реалізацію проекту, що дозволить контролювати найменування та походження вина за стандартами ЄС. Тут сподіваються, що нова методологія дозволить підвищити конкурентоспроможність продукції на зовнішніх ринках. Повідомив про це начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

Контролювати якість продукції будуть від моменту вирощування винограду до виготовлення з нього кінцевого продукту. Такі заходи надалі дозволять з легкістю ідентифікувати одеське вино на міжнародних ринках. До кінця 2018 року в Україні завершать укладання кадастру виноградників, що дозволить виробникам вина в разі чого захистити свої права. А це їм знадобиться, адже одесити планують розширити співпрацю із Китаєм.

Щороку поставки українського  вина до цієї країни невпинно зростають. Торік також зросли об’єми експорту вина й до країн ЄС. Загалом, за перші 5 місяців цього року майже на 40% більше українського вина було продано за межами країни-виробника.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ