Новини

Олег Грицак уникнув покарання за переслідував щонайменше 3 активістів


Маєш впливового батька – отримуєш прихильність Феміди. Сину голови СБУ «пробачили» переслідування активістів Майдану, яких той, як прокурор, намагався запроторити за грати. У січні 2014 року Олег Грицак разом із колегою-прокурором просив арештувати на 2 місяці студентів університету ім. Карпенка-Карого Вадима Ковальова і Данила Окулова, а згодом ще й  активіста з Тернопільщини Сергія Сімонова.

Утім, на відміну від своєї екс-начальниці, Грицак-молодший не отримав підозри і не був люстрований. Виявили це українські журналісти-розслідувачі. Через заведені 4 роки тому кримінальні провадження на активістів у квітні цього року екс-заступниці прокурора Оболонського району Ілоні Клюге оголосили про підозру. Їй інкримінують незаконне затримання, притягнення до кримінальної відповідальності особи, невинуватість якої була очевидною.

Також працівниці прокуратури закидають перешкоджання проведенню мітингів і зборів. У той час, як начальницю Олега Грицака люстрували, сина голови СБУ не просто жодним чином не покарали, але й зробили заступником прокурора Полтавської області. Журналісти намагалися взяти коментар особисто в Олега Грицака, однак той відмовився від коментарів.  

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ