Новини

Олег Ляшко завітав до вихованців «Надії»

В Україні 6 000 дітей мешкають в інтернатах. І ще 14 000 у прийомних родинах чи у будинках сімейного типу. Загалом 70 тисяч малюків мають статус «сироти». Напередодні Дня захисту дітей підтримати саме таку малечу вирішив Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії відвідав дитячий будинок «Надія», що у Мокреці.

Звістка про те, що в Мокрець, Броварського району, приїжджає лідер Радикальної партії Олег Ляшко – швидко розлетілася селом. У кожного свої проблеми – і надія лише на допомогу нардепа. Люди одразу почали з наболілого: пожалілися на низькі пенсії та високі тарифи. Олег Ляшко розповів, що бореться за збільшення доходів українців та не дозволить підвищити ціну на газ. Політика, так само, як і селян, обурило те, що на премії чиновникам у влади гроші знайшлися, а на підвищення зарплат і пенсій українцям – ні…

Поспілкувавшись з мешканцями села, Олег Ляшко завітав туди, де на нього чекали найбільше: з гостинцями депутат приїхав в гості до вихованців дитячого будинку «Надія». Наразі в закладі перебуває 21 дитина. Усі вони різного віку: найстаршому 17, а наймолодшій дівчинці всього три роки. Кожна дитина потрапила в дитбудинок через різні життєві обставини.Олег Ляшко теж навчався у школі-інтернаті. І дуже добре розуміє цю малечу. Своїм прикладом нардеп хоче надихнути цих дітей і вселити віру в себе.

«Колись я так само, як і ви, виховувався у дитячому будинку та в інтернаті на Чернігівщині. І всього, що маю зараз, я добився сам. Ким ви будете – залежить тільки від вас. Тому добре вчiться, вірте в себе, ніколи не опускайте рук, і у вас усе вийде. А я зроблю все, щоб ви мали можливість себе реалізувати в рідній країні. Щоб не тільки ті, хто мають тата й маму з мішком грошей, а й кожна дитина в країні могла чогось добитися», – звернувся до дітей Ляшко.

Лідер РПЛ пообіцяв зробити все, щоб ці діти, коли виростуть, мали житло, роботу і гідну зарплату в Україні.

«Коли виходить сирота з інтернату – де їй узяти гроші на житло та на життя? Для того, щоб діти могли себе реалізувати, ми добиваємося відновлення пільгового кредитування житла для молоді. Щоб молодь не «по закордонах» шукала кращої долі, а тут жила і працювала. І не тільки сироти, а й усі інші діти. Але ключове – це підвищення зарплат. Коли будуть нормальні зарплати, молоді хлопці і дівчата не їхатимуть у Польщу чи Португалію, а працюватимуть у рідній країні», – переконаний народний депутат.

А ще нардеп показав дітям, що перебуває у чудовій спортивній формі, зігравши з ними у настільний теніс.

«У нас в інтернаті такого тенісного столу не було, але мене життя навчило всього – і в теніс, і в волейбол грати, вести здоровий спосіб життя, не пити й не курити», – запевнив дітей політик.

Діти кажуть, грати із таким відомим політиком – честь, а програвати йому тим паче не соромно.

«Я йому не піддавався, я поганенько граю в теніс. Але вирішив спробувати пограти з паном Олегом. А раптом пощастило б», – ділиться враженнями Стас, вихованець дитбудинку «Надія».

Діти провели коротку екскурсію своїм помешканням і пригостили депутата смачними пиріжками. Користуючись нагодою, вихователі заговорили про наболіле: попросили нардепа посприяти в облаштуванні невеличкого стадіону на подвір’ї закладу. І новенький автобус, аби возити дітей на екскурсії. Олег Ляшко, своєю чергою, запевнив, що зробить усе можливе, аби кожна дитина змогла себе реалізувати.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ