Новини

Олександр Костенко повернувся до України


Олександр Костенко – колишній кримський міліціонер, що із початком революції гідності полишив півострів та переїхав до Києва, аби вступити до лав євромайданівців.  У травні 2014 українські силовики увірвались до квартири активістів. Опинився там Сашко. Згодом його вже звинувачували у плануванні терористичних актів на території України. Та невдовзі обвинувачуваний просто зник.

Знайшовся Олександр вже в Криму. Але і там він потрапив під приціл правоохоронців, щоправда вже нових, російських. Його одразу звинуватили у нанесенні тілесних ушкоджень бійцю кримського підрозділу «Беркута», ще у часи Майдану. За це і загримів за грати на 4 роки і два місяці. Минуло трохи часу і захист Костенка оскаржив це рішення та спромігся, аби термін перебування у в’язниці зменшили  до 3,5 років. Тож, відбувши покарання, 3-ого серпня політв’язень вийшов на свободу.

Порошенко вітає Костенка, натомість, уже по поверненню Олександр теж висловлює слова подяки. Олександр усміхається, утім ця усмішка радше символічна. Екс-бранець Кремля чудово розуміє, що ще 4 роки тому українська влада звинуватила його у тероризмі. А вже зараз з’являється інформація що Костенко має ще й російський паспорт.

Тож логічним видається те, що відповідати на провакативні питання, зараз не варто. Та поки Олександр Костенко відпочиває в Україні, у російських тюрмах досі залишаються за гратами 28 політичних в’язнів. Загалом же, на території країни-агресора засуджено або ж заарештовано одна тисяча 667 громадян України.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ